Psychotesty pro řidiče Poděbrady

Dopravně psychologické vyšetření řidičů je povinné pro profesionální řidiče z povolání (řidiče nákladních aut, autobusů, kamionů apod.). Projít psychotesty pro řidiče ale musí i vybodovaní řidiči nebo ti, kteří mají zákaz řízení. Psychotesty musí ze zákona absolvovat také řidiči starší 65-ti let.

Testování řidičů a realizaci dopravně psychologického vyšetření řidičů v Praze se věnujeme dlouhodobě a najdete u nás prvotřídní a vysoce kvalitní služby i profesionální jednání. Nabízíme skvělou cenu – zaplatíte pouze 2 000 korun, a především – pokud psychotesty neuděláte, nic neplatíte!

online objednávka

Pro koho je dopravně psychologické vyšetření řidičů?

Povinné testování řidičů (nutnost projít psychotesty) vychází z platné legislativy. Dopravně psychologického vyšetření řidičů není třeba se obávat – prošli jimi již tisíce řidičů před vámi. Psychologické testy jsou určeny jak pro řidiče z povolání (testy je třeba úspěšně absolvovat před zahájením výkonu povolání profesionálního řidiče), tak pro vybodované řidiče (dosáhli 12 bodů) nebo pro řidiče seniory.

Konkrétně jde o tyty druhy psychologických vyšetření pro řidiče, které provádíme v Praze

NOVINKA: Připravili jsme pro vás tabulku s bodovým ohodnocením: Bodový systém 2013 >>

Dopravně psychologické vyšetření
pro vybodované řidiče

Jestliže i vám bodový systém zkomplikoval život, přišli jste o řidičský průkaz a nyní usilujete o jeho navrácení, jsou právě pro vás určeny psychotesty pro vybodované řidiče. Povinnost projít těmito testy je daná zákonem. Řidiči s počtem 12 bodů, kterým byl řidičských průkaz sebrán, mohou psychologické testy podstoupit pouze u akreditovaného psychologa.

Psychotesty pro řidiče se vás týkají i v případě, že jste o řidičské oprávnění přišli, konkrétně pokud vám vzali řidičák na dobu delší než jeden rok. Také v tomto případě je třeba při žádosti o vrácení řidičského průkazu projít psychotesty pro řidiče.

více informací

Dopravně psychologické vyšetření
pro řidiče starší 65 let

Senioři starší 65 let patří do další skupiny osob, které musí absolvovat pravidelná lékařská vyšetření. Někdy je na základě žádosti lékaře třeba i psychologické posouzení způsobilosti k řízení motorového vozidla. Jde o podobné vyšetření jako v případě profesionálních řidičů, nicméně se více dbá o souvislost mezi psychikou a zdravím.

více informací

Dopravně psychologické vyšetření
pro profesionální řidiče

Jako řidič z povolání musíte projít psychotesty. Dopravně-psychologické testování je povinné ze zákona a týká se řidičů kamionů i nákladních aut, řidičů autobusů, MHD i dalších řidičů profesionálů. Dopravně-psychologické vyšetření potřebují také řidiči, kteří si chtějí rozšířit kvalifikaci, tj. získat další řidičské oprávnění (např. z C na D apod.).

Jestliže i vy potřebujete projít testem pro profesionální řidiče, obraťte se na nás. Dopravní psychotesty pro řidiče v Praze nabízíme za skvělou cenu od 2 200 Kč. Navíc pokud testy neprojdete, nic neplatíte.

více informací